Целосно 360 Мулти Монтирање Работи ЗА БЛУ Студио Макс И Држач За Автомобил Е Целосно Прилагодлив, Пренослив, Издржлив До 3,5 инчни Широки Екрани и 8 килограми! [Црна]
Свеж

Целосно 360 Мулти Монтирање Работи ЗА БЛУ Студио Макс И Држач За Автомобил Е Целосно Прилагодлив, Пренослив, Издржлив До 3,5

DEN 691.20

Достапно.

П : Совршен За држење додека возите, гледање Вазе, Мапи, насоки или патник за безбедно гледање видеа, гледање фотографии, читање, пишување, снимање видео.●Нашето Цврсто Челично јадро Од Нерѓосувачки Авиони со Пластична опрема ЗА СТОМАЧНИ мускули нуди минимален контролиран агол кога се обидувате да го ротирате држачот и овозможува 360 целосно вртење/ротирање●Ефективен целосен агол на гледање оптимизиран дизајн до 3,5 инчи и 8 килограми●ПОДОБРУВАЊА : ●ова работи На многу други уреди под 3,5 инчи (вклучувајќи Куќиште) и може да помогне да се подобри гледањето и безбедноста со одржување на вашиот предмет ладен и на оптимална температура додека лесно Се Гледа При Возење ● Дополнителни Ставки Што Работат Со Ова и се компатибилни и можат да се полнат со свој/оригинален кабел (кабел или полнач што не е вклучен) се сите iphone и android телефони широки под 3,5 Инчи со куќиште. Q_ цврста КОНСТРУКЦИЈА И ГУМЕНИ ВЛОШКИ q : Со Јадро Од Нерѓосувачка Кражба Од Типот На Авиони Со Висока Јачина држи до 8 килограми Со Гумена подлога Од Одделение А и стапалата на приклучокот за таблети може да го заштитат вашиот уред од дневни гребнатини и лизгање во секое возило или ситуација на монтирање. Е-пошта : Интелигентен прилагодлив држач за таблети лесно се прилагодува, поддржувајќи и вертикално и хоризонтално гледање со опција за ротирање 360. Мулти Адаптер Компатибилен Држач За Автомобил/Монтирање што Специјално Работи ЗА BLU Studio Max И има 360 ротација што е прилагодлива, пренослива, издржлива до 3,5" екрани и 8 килограми! [ЦРНО]овој елегантен истакнат минималистички дизајн инспириран, извонредна изработка со прилагодлив агол на гледање со пружини кои се прилагодуваат до 3,5" широк ги надминува повеќето други! ●Направете ГО ЖИВОТОТ ЕДНОСТАВЕН ЗА користење на овој мултифункционален адаптер за автомобил за вашиот уред со цврсти перформанси и стил каде и да одите или патувате до●добијте вградена заштита од замор, оштетување додека држите на небезбедни површини, екстремна топлина и други опасности. Е) екстремна КОМПАТИБИЛНОСТ : држачот за Таблети се однесува на секој уред широк до 3,5 инчи и е компатибилен со нови телефони и, Андроиди, уреди за игри.

Детали

Избор на клиенти