Bovidix 380401102 Изолиран шрафцигер и сет на клешти, 11-парчиња
Свеж

Bovidix 380401102 Изолиран шрафцигер и сет на клешти, 11-парчиња

DEN 2.67

Достапно.

Челик со алатка фалсификувана, прецизност измешана, зацврстена и смирена. Секој изолиран шрафцигер е индивидуално тестиран за време на производството според строгите упатства на VDE. Индустриски квалитет. Сет вклучува најмногу користени алатки за разновидност на работа со електрична опрема, комерцијални, станбени и индустриски жици. Сите алатки се тестираат и VDE одобрени 1000 V. Содржина : комбинирани клешти 7 "; долги нос клешти 8"; Дијагонално сечење клешти 6 "; лента за џебна жица; слот за шрафцигер : 5.5x125mm, 4x100mm, 3x75mm; Fillips Screwdrivers : #2x100mm, #1x100mm, #0x75; Screwder Probe Probe Tester 220 V; Метални кутии Multibox : Size-L.

Детали

Избор на клиенти