10 парчиња џеб шрафцигер мини врвови и џебни клипови џеб шрафцигер со џебно клип магнетски џеб шрафцигер алатка поставена за домашни канцелариски гаџети алатка за ?
Свеж

10 парчиња џеб шрафцигер мини врвови и џебни клипови џеб шрафцигер со џебно клип магнетски џеб шрафцигер алатка поставена за

DEN 255.84

Достапно.

Ултра-тенки дизајн : џебниот рамен шрафцигер го усвојува ултра-тенкиот дизајн, кој може да се исече на телото; Тој е многу погоден за механика, електричари, електронски техничари, асемблери, итн. Детали за големината : Големината на секој џебен магнетски шрафцигер е со должина од околу 5,4 инчи и со дијаметар од 0,4 инчи; Доста должина и тенок дизајн можат да ви помогнат да ја завршите работата брзо, подобрување на ефикасноста на работата и заштеда на вашата енергија; Лесна тежина го олеснува носењето. Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.Содржина на пакетот : Пакетот доаѓа со доволно количество шрафцигер за џеб со магнетски врв и метални стеги на телото; Со соодветна количина и компактна големина, можете полесно да ги користите и исто така можете да ги споделите со вашите пријатели или колеги. Essential tools : Slotted head screwdriver can be added to your hand tools, home improvement supplies or office gadgets for склопување или поправка кога има потреба. Широко се применува : Овој џебен магнетски шрафцигер со Pry Bar може да се примени на најразлични места, како што се дома, канцеларија или на патот; Можете да го додадете во вашите рачни алатки, предмети за подобрување на домот или канцелариски гаџети за склопување или поправка по потреба. Детали за големината : Големината на секој џебен магнетски шрафцигер е со должина од околу 5,4 инчи и со дијаметар од 0,4 инчи; Доста должина и тенок дизајн можат да ви помогнат да ја завршите работата брзо, подобрување на ефикасноста на работата и заштеда на вашата енергија; Лесна тежина го олеснува носењето.; Практичен подарок за пријатели, соученици, колеги, роднини, семејство и многу повеќе. Спецификации : Материјал : пластика, алуминиумска боја : како слики прикажани со големина : со должина од околу 5,4 инчи, топли белешки од 0,4 инчи во дијаметар : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Широко се применува : Овој џебен магнетски шрафцигер со Pry Bar може да се примени на најразлични места, како што се дома, канцеларија или на патот; Можете да го додадете во вашите рачни алатки, предмети за подобрување на домот или канцелариски гаџети за склопување или поправка по потреба.; Практичен подарок за пријатели, соученици, колеги, роднини, семејство и многу повеќе. Features : Fits for : This mini pocket magnetic screwdriver set contains 5 pieces helpful tools, which is nice for electricians, electronic technicians, assemblers etc. Содржина на пакетот : Пакетот доаѓа со доволно количество шрафцигер за џеб со магнетски врв и метални стеги на телото; Со соодветна количина и компактна големина, можете полесно да ги користите и исто така можете да ги споделите со вашите пријатели или колеги.

Детали

Избор на клиенти