Мини Шпатула И Микробранови Апликатори - Cuttte 2pcs Шминка Шпатула Силиконски Мала Шпатула За Козметика, и 500 ПАРЧИЊА Микро Апликатори За Еднократна Употреба Микрофибе
Свеж

Мини Шпатула И Микробранови Апликатори - Cuttte 2pcs Шминка Шпатула Силиконски Мала Шпатула За Козметика, и 500 ПАРЧИЊА Микро

DEN 1.67

Достапно.

Мини Шпатула - Дојдете со една црвена шпатула за шминка со должина од 9,2 инчи и една црна мини шпатула со должина од 6 инчи за козметика. Двоен дизајн, едната страна е мини лажица, а другата страна е силиконска стругалка. Цврст и издржлив. Овие мали шпатули за шминка се направени од силикон за храна и внатре има метална прачка за да обезбеди поддршка. Лесно за чистење. Малку сапун и вода ги оставаат овие силиконски шпатули да изгледаат сосема нови. Одлични козметички шпатули за спречување на отпадот. Нивната мала големина со различни должини ви овозможува пристап до шишиња и тегли од сите големини и форми што доведуваат до многу помалку потрошени производи. Апликатори за микробрус-тие се многу полесни за употреба од четките што доаѓаат со серумот за трепки. Вие сте во можност да се добие право по должината на линијата на трепките, без капе или хаос. Совршени микро четки, одлични за детали и влегување во тешко достапни области.

Детали

Избор на клиенти