Aopaosp активни атлетски шорцеви за мажи кои трчаат, кошаркарски шорцеви мажи со џебови од патент
Свеж

Aopaosp активни атлетски шорцеви за мажи кои трчаат, кошаркарски шорцеви мажи со џебови од патент

DEN 0.67

Достапно.

100% полиестер. Оваа лежерна шорцеви за дишење е направена од 100% полиестер, кој е лесен и брзо сушење, ве одржува суво и удобно за целодневно носење. Исто така, направете го тоа удобно, мека и лабава пижама за човекот и обични спортски шорцеви во исто време во исто време . Без разлика дали се упатувате кон теретана или само ќе се карате дома, ова атлетско работи кратко за машкото влечење ви дава двојно од сè што сакате во кратко време. Шорцевите во салата има високи половини, два џебови со патенти, дизајн на влечење, лабава вклопување и средниот пораст и умен исечоци на овие атлетски шорцеви за мажи можат да ви ги дадат сите карактеристики на перформанси што ви се потребни за да бидете во чекор со вашиот активен животен стил. Со внатрешниот дизајн на влечење, тој обезбедува поблизу вклопување за средните половини што трчаат шорцеви и ги олеснуваат шорцевите. картички, мобилен телефон, паричник и други работи. Овие шорцеви за вежбање на мажи се совршени за секојдневно носење, дома, забава, теретана, пижама, прошетка, пикник, датуми, спорт, на отворено, училиште, работа и улично носење, итн. И џемпери со џебови е лесно да се спари со маица , кратки ракави, кардигани, блузи за трендовски изглед. Удобност за цела сезона.

Детали

Избор на клиенти