Машкото писмо на Аиоиос закрпи на половината на половината со права нога со џебни момчиња кои пливаат стебла со големина 14-16
Свеж

Машкото писмо на Аиоиос закрпи на половината на половината со права нога со џебни момчиња кои пливаат стебла со големина 14-16

DEN 75.36

Достапно.

100% полиестер. ? 2023 Велигденски големи зделки? Купи 2 заштеди 8%; Купи 3 заштеди 10%; Купи 5 заштеди 15%; Купете 10 заштеди 345%!. Ткаенината се суши брзо за да се исуши брзо - двојно сува технологија ја гуши влагата од кожата и се суши брзо за ладна удобност. затворање. Вие ја избирате Fit - еластична лента за половината со прилагодлив внатрешен цртеж. Машки тенок вклопување на голф кратки машки ремени за кратки регни и големи атлетски тренинзи нудат опуштено вклопување со солиден пресечен полите за да се грижат и за стилот и перформансите. Дво-скриените џебови со патент ги држат вашите мали најважни работи, додека нашата премиум еластична лента за половината со невидлива цртеж обезбедува безбедно вклопување за време на високи активности. Фитнес спорт; Атлетските фитнес шорцеви ќе имаат еластичен панел за дишење помеѓу страните и внатрешните споеви, промовирајќи вентилација, како и ibility. Еластична еластична панел со голема лесна, со висока лента - комплиментирана со ткаенини за дишење и шевовите со низок профил - е технички дизајниран, така што вие сте технички дизајнирани така може да тренира за ibility и да се фокусира потешко од кога било досега; Фупинодирани шорцеви за вежбање во теретана се внимателно избрани за нивно вклопување, нивните перформанси и нивната издржливост. Ако сакате салата за боди -билдинг шорцеви за мажи кои можат да останат во чекор со вас, темпо за темпо, нашата колекција за вежби за фитнес е лесно до задачата. и други активности за обука ;.

Детали

Избор на клиенти