Детското Место Девојки ' Тексас Скимер Жан Шорцеви, 2 Пакет
Свеж

Детското Место Девојки ' Тексас Скимер Жан Шорцеви, 2 Пакет

DEN 477.44

Достапно.

50% памук,29% рециклиран полиестер,20% рециклиран памук, 1% еластан. Увезени. Предвремено затворање. Машинско Перење. СКИМЕР шорцеви-задолжителен спој што се спојува со нејзините омилени врвови. ТКАЕНИНА-Изработена од 50% памук/20% рециклиран памук/29% рециклиран полиестер/1% еластански тексас. ЗАТВОРАЊЕ-Предвремено затворање со поштенска мува за големини 4-7; затворање на копчиња со патент за големини 8-16. МУЛТИПАК — 2-пакетот шорцеви за скимер има ракување и мустаќи напред за жив изглед, предни џебови, задни џебови за лепенки, јамки за ремени и внатрешни прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци. Детското Место нуди огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Изработени со материјали со врвен квалитет со голема вредност. Детска облека направена едноставна.

Детали

Избор на клиенти