Коло -плен шорцеви Непослушен задникот за кревање хеланки тренингот со високи текстурирани дно на половината
Свеж

Коло -плен шорцеви Непослушен задникот за кревање хеланки тренингот со високи текстурирани дно на половината

DEN 3.00

Достапно.

92%Плојстер, 8%спандекс.进口. Повлечете го затворањето. 【Подигач на задник】 дечко/сопруг одобрени шорцеви 10/10. Секси текстурата со рибари, природно го обликува и контурира вашиот глута и дајте им дополнителен омф. Притиснете ги шорцевите со високи половини за жени, искривен задник, плен за кревање јога панталони. Дизајн на висока половината и контрола на стомакот широк опсег за да се обезбеди непречено безбедно вклопување и да се покаже вашата фигура до совршенство. Тие му даваат на вашиот задникот прицврстување дека вашиот плен изгледа како сочна праска; Плус функција за кревање на задник за природен изглед назад. 【Мека и затегната】 дебела текстура што се протега прикрива какви било слабости или целулит, пространа за густа бута. Не гледајте преку, сквотот, супер истегнување и ласкаво, нуди компресија за да ги ласкаат сите форми и големини на телото. Висока лента на половината цица во секоја стомак. Дишењето удобно мека, тесно вклопување, ткаенина за брзо сушење. 【Влашење на влагата】 Обезбедува лесна удобност заедно со можностите за апсорпција на пот и сушење, брзо да ја отстраните вежбата за вежбање, можете да се протегате слободно и да го подобрите вашето искуство за обука. 【Повод】 Коло меурчиња со текстура на текстура се совршени за носење во студиото за теретани Пилатес, спортски спортови на отворено и дневни места за слободно време, кои лесно можете да го промените вашиот стил од обичен во фустан за неколку минути. Погодно е за јога, вежбање, фитнес, трчање, танцување, возење коњи, играње, бокс, работа, патување, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. 【Известување за големина】 Нашата големина е различна од. Ве молиме kindубезно повикајте се на табелата со големина прикажана на сликата. Без оглед колку сте кратки или високи, коло -јога -шорцевите одат од XS до XXL со својата супер истегната ткаенина што ги гушка вашите средства. Мека и удобна додека го истегнувате вашето тело. Погодно е за вежбање во затворен или надворешно вежбање како јога/танцување/вежби за градење на телото/џогирање. Тие се толку удобни што можете да ги носите во вашиот мрзлив ден, моден стил за вашето нормално носење.

Детали

Избор на клиенти