Хемотон 2 парчиња Мартини бар господар алуминиум Вермут распрскувач од не'рѓосувачки челик шише за коктели за отсуство
Свеж

Хемотон 2 парчиња Мартини бар господар алуминиум Вермут распрскувач од не'рѓосувачки челик шише за коктели за отсуство

DEN 2.00

Достапно.

Преносни и практични шишиња со спреј, произведени со ПП, алуминиумски материјал, доволно издржлив и доволно практичен за употреба. Овој коктел е мал и може лесно да се натовари во торби, ранци, заштеда на простор. Користете за домашна кујна, бар, хотел. Шишето со распрскувачи е исто така совршено за складирање на некои од вашите омилени парфеми без да го земете целото шише со вас на одмор. Шише за прскање на горчливите на Мартини Вермут може да испрска континуиран спреј за магла по потреба. Шишето за спреј за коктел ќе направи совршен додаток на секој домашен бар или забава. Нашите атомизатори на коктел се лесни и компактни, дозволувајќи им да се вклопат лесно во вашиот џеб, торба. Коктел празно шише, може да испрска фино магла, да дозволи да ужива во нешто од вино, мартинис. Преносни и практични шишиња со спреј, произведени со ПП, алуминиумски материјал, доволно издржлив и доволно практичен за употреба. Овој коктел е мал и може лесно да се натовари во торби, ранци, заштеда на простор. Користете за домашна кујна, бар, хотел. Шишето со распрскувачи е исто така совршено за складирање на некои од вашите омилени парфеми без да го земете целото шише со вас на одмор. Шише за прскање на горчливите на Мартини Вермут може да испрска континуиран спреј за магла по потреба. Шишето за спреј за коктел ќе направи совршен додаток на секој домашен бар или забава. Нашите атомизатори на коктел се лесни и компактни, дозволувајќи им да се вклопат лесно во вашиот џеб, торба. Коктел празно шише, може да испрска фино магла, да дозволи да ужива во нешто од вино, мартинис. Карактеристики-материјал : алуминиум, pppackage вклучувајќи 2 x шишиња за спреј за коктел.

Детали

Избор на клиенти