Џијалеј 30 парчиња Легура таа веруваше дека може па Направи Сама Порака Шарм Приврзок За Изработка На Нараквица Ѓердан Накит Правење Додаток, Антички Сребрен Круг
Свеж

Џијалеј 30 парчиња Легура таа веруваше дека може па Направи Сама Порака Шарм Приврзок За Изработка На Нараквица Ѓердан Накит

DEN 143.84

Достапно.

Материјал : легура на цинк без олово и кадмиум со третман на позлата. Количина : 30 парчиња /пакување. Големина : 0,9"(23мм), дијаметар на дупката : приближно 0,08-0,12"(2-3мм). Боја : сребрена. Еднострана, порака шарм : таа веруваше дека може така и направи. Совршен за ѓердан, нараквица, висат, проект за бележници, приврзок за клучеви, приврзок за клучеви, синџир за џемпери, глужд, украсни додатоци за мобилни телефони итн. Најдобар избор ЗА НАКИТ САМ. Инспирирајте некого да ја постигне својата / нејзината цел. Користете за изградба на персонализиран среќен шарм, шминка панк или костим во стилот на косплеј. Најдобри Идеи За Подароци - може да биде одличен подарок за жени, дами, млади тинејџерски девојки, сестри, ќерки, внука, девојки, сопруга, мајка или најдобра пријателка на роденден, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста, Божиќ и така натаму. ЏИЈАЛЕЈ Големо Многу Инспиративна Порака Шарм Мотивациски Шарм "таа веруваше дека може така и направи" Боја : Сребрена. Големина : Големина : 0,9"(23мм), дијаметар на дупката : приближно 0,08-0,12"(2-3мм). Главен Материјал : Легура. Пакетот Вклучува : 30 парчиња "таа веруваше дека може, па направи" шарм на зборови. 1 парчиња дивокоза ткаенина ОД ЏИЈАЛЕЈ.(Погоден за чистење и полирање накит .) Добар подарок за себе или пријатели,или подарок за роденден, подарок за годишнината. Костум за приврзок за клучеви, приврзок за чанти, приврзоци за синџири за џемпери, украси, картички за придружба, свадбени картички за седење, бележник и други занаети итн. Овие приврзоци за шарм за додавање на синџири, нараквици или глуждови, изработка на накит и занаети САМИ, овој шарм може да се искористи за создавање обетки, ѓердани, нараквици за шарм и сите видови проекти за изработка и изработка на накит. Изреки Шарм за изработка на накит, совршен За Денот На Мајката Денот На Таткото Божиќ Семејство Денот На Благодарноста Свадба Ноќта На Вештерките Подарок.Инспирирајте некого да ја постигне својата / нејзината цел.Користете за изградба на персонализиран среќен шарм, шминка панк или костим во стилот на косплеј.

Детали

Избор на клиенти