Аексит Мебел Кабинет Закачалки За Облека Метални Пружински Шарки На Вратите 2,4 Должина Детска Облека Закачалки Сребрен Тон
Свеж

Аексит Мебел Кабинет Закачалки За Облека Метални Пружински Шарки На Вратите 2,4 Должина Детска Облека Закачалки Сребрен Тон

DEN 150.08

Достапно.

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Метал. Боја : Сребрен Тон;Димензија (Секоја) : Отворено : 6х 4х 0,8 см/ 2,4 "х 1,6 " х 0,3" (Л*В*Т)Затворено : 6х 2,2 х 2,5 см/ 2,4" х 0,9"х 1" (Л*В*Т). Дијаметар на дупката : 4,5 мм / 0,18". Тежина : 46гр. Содржина На Пакетот : 1 х Шарка На Вратата. Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Метал. Боја : Сребрен Тон;Димензија (Секоја) : Отворено : 6х 4х 0,8 см/ 2,4 "х 1,6 " х 0,3" (Л*В*Т)Затворено : 6х 2,2 х 2,5 см/ 2,4" х 0,9"х 1" (Л*В*Т). Дијаметар на дупката : 4,5 мм / 0,18". Тежина : 46гр. Содржина На Пакетот : 1 х Шарка На Вратата. Изработен од квалитетен материјал во сребрен тон, кој се користи за долг животен век.Монтажа за домашна врата или прозорец, кабинет, кутија за алат, итн.Шарката за задник обично се користи за врати. Тие се многу силни, но не можат да се прилагодат откако ќе се наместат.Инсталирајте со завртка, завртката е вклучена овде.

Детали

Избор на клиенти