Чудо На природата Шампон Од Овесна Каша За Кучиња, 16 Унци, Овесно Млеко и Мирис На Алое
Свеж

Чудо На природата Шампон Од Овесна Каша За Кучиња, 16 Унци, Овесно Млеко и Мирис На Алое

DEN 149.60

Достапно.

САМО ЗА КУЧИЊА : Специјално формулиран шампон за кучиња. МИРИС НА ОВЕСНО МЛЕКО И АЛОЕ : Освежува со лесен мирис, го остава вашето куче да мириса убаво и чисто. ФОРМУЛА ЗА НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА МИРИСОТ : Помага во неутрализирање на мирисите и не остава мирис на влажно куче. ЗБОГАТЕН СО АЛОЕ И ВИТАМИН Б5 : Обезбедува влага и сјај. ЈА СМИРУВА КОЖАТА НА МИЛЕНИЧИЊАТА : Безбедна за домашни миленици кога се користи и се чува според упатствата. Чудотворните дамки од миленичиња и отстранувачите на мирис на природата се доверлив бренд за чистење неред за миленичиња веќе 40 години. Чудотворните отстранувачи на дамки и мириси во природата, средства за дезинфекција на вируси, помагала за обука, ѓубре и производи за управување со отпад и чешлање нудат решенија за живот со домашни миленици, од секојдневни нереди до најтешките работни места за чистење. Што и да прават домашните миленици, можете да им верувате На Чудотворните производи на Природата да се вратат.Кога силните мириси на кучиња ќе почнат да ви го крцкаат носот, време е За Чудотворниот Шампон Од Овесна Каша Во Природата. Преформулираниот шампон помага во неутрализирање на мирисите и освежува со лесно овесно млеко и мирис на алое, без мирис на влажно куче. Содржи овесна каша, алое и витамин Б5, овој шампон обезбедува влага и сјај и ја смирува кожата за крајно искуство со чешлање. Нанесете либерална количина шампон на влажно палто и работете во пена. Нежно масирајте од глава до опашка, додека избегнувате очи. Исплакнете целосно и повторете колку што е потребно за најтешките неред и мириси. Четкајте го палтото за да ги отстраните заплеткувањата и темелно исушете ја крпата. Сплетените и заплетканите области може да бараат посебно внимание. Дополнителен шампон може да се нанесе директно на овие области. Користете само за кучиња.

Детали

Избор на клиенти