Спидо Женски Костим За Капење Бикини Врвот Прилагодлив Квадратен Врат
Свеж

Спидо Женски Костим За Капење Бикини Врвот Прилагодлив Квадратен Врат

DEN 1.00

Достапно.

80% Најлон, 20% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Блокирајте Го Изгореницата : UPF 50+ заштитни блокови до 98% од штетните сончеви зраци. Отстранливи чаши. Прилагодливи ремени. Ткаенина отпорна на пилинг. Предниот дел во боја го оживува овој врв за пливање. Силуетата на бендот закачи прилагодливи ремени и е изработена од ткаенина отпорна на таблети СО UPF 50+ за крајна заштита од сонце.

Детали

Избор на клиенти