Vaenait Бебе 12м-12 години Унисекс девојки и момчиња долги меки ребра плетеа треперење ребрести тенки ткаенини за спиење пижами 2 парчиња сет
Свеж

Vaenait Бебе 12м-12 години Унисекс девојки и момчиња долги меки ребра плетеа треперење ребрести тенки ткаенини за спиење пижами

DEN 1.00

Достапно.

Ваенаит Бебе е врвен бренд за облека во Јужна Кореја основана во 1995 година, а се продава од 2014 година за да испорача впечатоци на милиони семејства. Ванаит Бебе е одговорно за цел процес да ја даде вредноста на „испорака среќа на сите клиенти“. Модален 95% спандекс 5%. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Модален 95% спандекс 5%, 30 навојни ребра плетени пижами, луксузна модална ткаенина е истегната, свиленкаста, лесна, мека и удобна. Супер широка лента за половината што може да се протега за удобно и безболно носење. Етикетата за вратот без ознаки помага во заштитата на чувствителната кожа. Воздушните, но силни памучни и модални целулозни материјали се идеални за релаксирачки вечери. Поставете памук за спиење секогаш се вклопуваат во безбедноста на вашето дете, бидејќи лабавата облека за вклопување веројатно ќе се запали. Модален 95% спандекс 5%. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Модален 95% спандекс 5%, 30 навојни ребра плетени пижами, луксузна модална ткаенина е истегната, свиленкаста, лесна, мека и удобна. Супер широка лента за половината што може да се протега за удобно и безболно носење. Етикетата за вратот без ознаки помага во заштитата на чувствителната кожа. Воздушните, но силни памучни и модални целулозни материјали се идеални за релаксирачки вечери. Поставете памук за спиење секогаш се вклопуваат во безбедноста на вашето дете, бидејќи лабавата облека за вклопување веројатно ќе се запали.

Детали

Избор на клиенти