Mepra AZC10N61121 ФАНТАСИЈА ТАБЕЛА ФОРИЈА ФИЛК-[Пакет од 48], црна, 19,5 см, безбеден прибор за миење садови од не'рѓосувачки челик
Свеж

Mepra AZC10N61121 ФАНТАСИЈА ТАБЕЛА ФОРИЈА ФИЛК-[Пакет од 48], црна, 19,5 см, безбеден прибор за миење садови од не'рѓосувачки

DEN 984.00

Достапно.

Форба за риба од мепра : Достапна во сет од 48, оваа табела риба вилушка е долга 19,5 см. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса. Има рачка со црна боја и се користи за завршување на поставките на табелата. Преферирани се со ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Искусете нешто посебно : Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација на боја и софистицираност. Копчињата Мепа е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови. Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација на боја и софистицираност. Дизајнирани во Италија, комплетите за прибор за јадење се достапни во 28 бои и целиот прибор е безбеден за машина за миење садови. Копчиња за прибор за јадење со висок отпор : Сетот за јадење за јадење се прави со употреба на густ не'рѓосувачки челик. Копчиња за прибор за јадење со висок отпор : Сетот за јадење за јадење се прави со употреба на густ не'рѓосувачки челик. Стаклена стакло на смолата на рачката обезбедува максимална осветленост на бојата. Стаклена стакло на смолата на рачката обезбедува максимална осветленост на бојата. Дизајнирани во Италија, комплетите за прибор за јадење се достапни во 28 бои и целиот прибор е безбеден за машина за миење садови. Ултразвучното заварување на зафатот на рачката обезбедува совршен зафат. Ултразвучното заварување на зафатот на рачката обезбедува совршен зафат.

Детали

Избор на клиенти