Бесплаќање на бисери за осветлување и тонирање на очите со - помага во минимизирање на темнината под круговите на очите | Нежна формула | Фирми и затегнати | Направен
Свеж

Бесплаќање на бисери за осветлување и тонирање на очите со - помага во минимизирање на темнината под круговите на очите | Нежна

DEN 190.08

Достапно.

Затегнување на очите на очите без бисери со кофеин + витамин Ц (1oz) : Оваа нежна, лесна формула комбинира кофеин и витамин Ц за да помогне во минимизирање на темните кругови под око. Кофеин : помага во цврста и затегнување на кожата, намалување на изгледот на подпухналост и торби под очи и оставете ја кожата да изгледа поцврста и помладата. Витамин Ц : Помага во осветлување на нерамна кожа, подобрување на појавата на темни кругови и пигментација и да се заштити кожата од оштетување на животната средина. Ја намалува подпухналоста : нежна, но моќна оваа комбинација на кофеин и витамин Ц помага во намалување на појавата на подпухналост, додека се подобрува појавата на темни кругови и пигментација, оставајќи кожата да изгледа посветла, поцврста и помладата. Направено во САД и без суровост : без Pere Stence има прекрасен асортиман на производи кои се движат за убавина од глава до пети кои содржат супериорни состојки, примамливи екстракти и суштина. Без разлика дали имате десет секунди или десет минути, дозволете му на Pearlessence да ги третира вашиот ум, тело и душа на луксузно искуство во слична на спа. Безжичен серум за лифт и контура за очи (кофеин + женшен), 1 мл.

Детали

Избор на клиенти