Пенкало За сенки За Очи со висок Сјај, Трепет И Мат Неутрални Стапчиња За Сенки За Очи Молив Боички, Водоотпорен Елегантен Треперлив Стап За Осветлување На Очите Ст?
Свеж

Пенкало За сенки За Очи со висок Сјај, Трепет И Мат Неутрални Стапчиња За Сенки За Очи Молив Боички, Водоотпорен Елегантен Треперлив

DEN 95.84

Достапно.

Одлично за подарување мама, сестри или пријатели на родендени, Денот на Вљубените и Божиќ. Повлечете го по целиот капак на окото, измешајте со прстот или четката за вградување и сите сте поставени. И дизајнот на пресврт на крем стап за сенки ви овозможува лесно да ја контролирате должината, што е погодно за шминка или допир кога сте на забава или состанок. ?●Водоотпорна и Долготрајна,водоотпорната шминка за стапчиња за сенки за очи ви обезбедува лесна, кремаста покривка што може да трае до 10 часа.?●Класичен Мат Молив За Сенки За Очи За Висока пигментација За да се создаде големо влијание, од топла до ладна боја, од елегантна црвена до секси кафеава, од премиум треперење до треперење на шампањ, може да се користи за создавање зачадена, прозрачна и Метална шминка.

Детали

Избор на клиенти