Вефсу Сенка За Очи Висок Сјај Бисерна Двојна Глава Сенка За Очи Стап Водоотпорен Сенка За Очи Сенка За Очи Стап Шминка Мора Да Има
Свеж

Вефсу Сенка За Очи Висок Сјај Бисерна Двојна Глава Сенка За Очи Стап Водоотпорен Сенка За Очи Сенка За Очи Стап Шминка Мора

DEN 63.84

Достапно.

?●Шестоаголна Цевка За Ефикасна И Удобна Шминка ● Поудобно Е Да Се Фати При Нанесување Шминка, Што Ја Прави Шминката За Очи Полесна И Значително Го Подобрува Искуството За Шминкање. ?● И Стап За Сенки За Шампањ-Вклучувајќи 5 Бои Стап За Очи, Неутрален И Метален Од Топол До Ладен Може Да Се Користи. Може Да Се Користи Сам Или Мешавина На Бои За Да Се Создаде Убав Изглед На Очите! Од Секојдневна Работна Шминка До Шармантна Шминка, Усогласете Ги Сите Ваши Потреби За Шминка!. ?● Вашето Време За Шминка 80% + - Во Звуци На Повратни Информации Од Корисниците На Сенки За Очи, Нашата Формула Балансира Помеѓу Мазноста И Долготрајната. Сенката За очи Ќе Остане на 10~12 часа, Со Помала Фреквенција На Повторно Нанесување Надвор. Лесно Кога Аплицирате, Лесно По Аплицирањето. ?●Меко И, Продолжете Лесно-Лизгајте Непречено Како Свила Без Згрутчување, Прескокнување Или Размачкување, Совршено За Вајање, Засенчување И Дефинирање, Прикривање На Природниот Изглед За Да Изгледате Помлади!. ?€Совети За Употреба Ако Ви Треба Повеќе Долготрајно Време(Како Цел Ден). Може Да Се Обидете Да Користите Око Пред Да Ги Нанесете Овие Стапчиња За Сенки За Очи. И Ќе Остане Долго Време Без Избледување И Набори Очен Капак. На Овој Начин Можете Да Добиете Посовршен Изглед. Сенка За очи Висок Сјај Бисерна Двојна Глава Сенка За Очи Стап Водоотпорен Сенка За Очи Стап Шминка Мора Да Имасенка за очи висок сјај бисерна двојна глава сенка за очи стап водоотпорен сенка За очи Сенка За Очи Стап Осветлувач На Моливи Материјал : Абс Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 30гр (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Детали

Избор на клиенти