Течна Сенка За Очи Боја Сенка За Очи Течен Бисер Фаза На Спиење Сирена Солзи Шминка За Очи Дневна Забава Шминка За Забави Лесна За Носење Четка За Покривање на 7мл Уб
Свеж

Течна Сенка За Очи Боја Сенка За Очи Течен Бисер Фаза На Спиење Сирена Солзи Шминка За Очи Дневна Забава Шминка За Забави Лесна

DEN 3.33

Достапно.

Совршен Подарок - - - Уникатен Дизајн, Совршен Пакет, Тој Е Многу Погоден За Лична Употреба или Како Подарок За Пријателите и Семејството На Роденден,Годишнина, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените. Подготвен За Носење Шминка Хајлајтер Ајлајнер Мозолче шминка. Сенката За Очи Има 10 Различни Бои За Избор. Можете Да Изберете И Според Вашата Дневна Шминка И Различни Прилики. Стапчиња за очи За Соочување Со Античка Шминка. Лесен За Носење. Оваа Сенка За Очи Лесна За Носење, Лесна По Големина, Многу Погодна Без Разлика Дали Е Дома Или Патува. Водоотпорна И Долготрајна, Една Сенка За Очи Може Да Донесе Виталност Во Вашиот Живот, Така Што Заслужувате Да Имате Комплет Сенки За Очи Што Ви Припаѓаат! Камени Актови Ја Бришат Шминката На Дизајнерот На Шминка. Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате и Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Најдобро Решение. Демпси Нијанса Бен Чао Финалето Печат Сенка За Очи Еден. Лесен За Употреба. Течната Сенка За Очи Е Многу Лесна За Употреба. Започнете Со Линијата На Трепките Во Средината На Окото И Работете Оттаму. Со Мека Четка За Мешање На Сенки За Очи, Можете Да Ја Измешате И Нанесувате Истовремено. Почетник Сочинуваат Колекции За Тинејџери Ева Одблесокот Придобивките Козметика. Течна Сенка За Очи Боја Сенка За Очи Течен Бисер Фаза На Спиење Сирена Солзи Шминка За Очи Дневна Забава Шминка За Забави Лесна За Носење Четка За Покривање 7мл Убава и Ситна Шминкаприквидна сенка за очи боја сенка за очи течен бисер фаза на спиење сирена солзи за очи дневна забава шминка за забави лесна за носење четка За покривање На Материјал од 7мл : течна Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 33г големина на Пакетот : 2х2х11см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Детали

Избор на клиенти