Водоотпорен Стап За Сенки За Очи, Бисер Треперлив Хајлајтер За Сенки За Очи, Долготрајна Шминка За Очи, Хипоалергична Метална Мат Сјајна Завршница Осветлувач За Се?
Свеж

Водоотпорен Стап За Сенки За Очи, Бисер Треперлив Хајлајтер За Сенки За Очи, Долготрајна Шминка За Очи, Хипоалергична Метална

DEN 367.84

Достапно.

ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНА СЕНКА за ОЧИ : Овие свилени моливи за сенки од топло до ладно можат да создадат низа изгледи со чад, неутрален, прекрасен и прозрачен. Тие се одликува со огромен број на нијанси и завршува да испорача бескрајни опции за без напор убави очи кои се издвојуваат и дење и ноќе. ДОЛГОТРАЈНА ЗАВРШНИЦА 02# Блескаво Сиво; 03# Стереоскопска Црна; 04# Плитки Каки; 05# Сон Кафеава; 06# Пустинско Злато; 07# Розова Розова; 08# Флуоресцентна Виолетова; 09# Виолетова; 10# Небесно Сина; 11# Брилијантно Сина; 12# Зелени Дрвја; 13# Темносина; 14# Беж-Златно Кафеава; 15# Златно Кафеава ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 х Молив За сенки.

Детали

Избор на клиенти