10 Бои Стап За Сенки За Очи Бисерна Пенлива Сенка За Очи Молив Долготраен Без Размачкување Со Острилка Девојка Производи За Коса
Свеж

10 Бои Стап За Сенки За Очи Бисерна Пенлива Сенка За Очи Молив Долготраен Без Размачкување Со Острилка Девојка Производи За

DEN 3.33

Достапно.

Лесно За Нанесување И : Фината И Мека Текстура Е Лесно Да Се Создаде Изглед За Секое Расположение Или Прилики, Затоа Ви Овозможува Многу Време И Напор. Во Исто Време, Тоа Е Дека Лесно Можете Да Исплакнете Со Средство За Отстранување Шминка И Масла За Тело. Задоволителна Услуга : Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Производот, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш И Ние Ќе Ви Помогнеме Да Ги Решите Проблемите. Апликација : Совршена За Секаква Употреба Или Лична Употреба, Погодна За Создавање Нов И Забавен Изглед За Секојдневни Собири, Салони, Забави, Свадби, Ноќта На Вештерките, Божиќ И Други Празници. Природна Состојка : Оваа Сенка За Очи Е Направена Од И Квалитетни Состојки, За Чувствителна Кожа, Што И Овозможува Да Ја Направи Шминката Поисклучителна. Траен и Водоотпорен : Водоотпорната, отпорна на Пот и Без Карактеристика На Размачкување Ве Тера Да Одржувате Извонредна Шминка Да Остане Цел Ден И Да Ви Понуди Удобно Искуство. 10 Бои Стап За Сенки За Очи Бисерна Пенлива Сенка За Очи Молив Долготраен Без Размачкување Со Острилка Девојка Производи За Коса Што добивате : 1 X Сенка За Очи (Со острилка за моливи)Совршен Подарок : убаво е спакуван и лесен за носење. Тоа е совршен подарок за љубителите на шминка, семејството, паровите и пријателите.Боја : како што е прикажано.

Детали

Избор на клиенти