Yoyorule Мултиколирана Убавина Хајлајтер Сенка За Очи Молив Козметичка Шминка Сет
Свеж

Yoyorule Мултиколирана Убавина Хајлајтер Сенка За Очи Молив Козметичка Шминка Сет

DEN 26.40

Достапно.

Може да се користи како пенкало за истакнување на сенки за очи. Материјал За Пенкало : Пластика. Должина : 116мм. Водоотпорен : Да. Придобивка : Лесен за носење. Заврши : Трепет. Одличен Квалитет Комбо Сет За Забава , Танц Кралици , Свадбена Забава, Каузална Облека ,Модна Ревија, Шминка Училиште / Курс. Дајте јасни и интензивни ефекти за шминкање и ве прават фасцинантни и привлечни. Содржина на пакетот : 1x Молив За Сенки За Сенки За Убавина За Убавина (Без Кутија за Малопродажба. Спакувани Безбедно во Вреќа со Меурчиња).

Детали

Избор на клиенти