Уикмнх Женски Директно Полу Ракав Летен Надуен Ракав Цврст Под Коленото Плус Големина Макси Фустан
Свеж

Уикмнх Женски Директно Полу Ракав Летен Надуен Ракав Цврст Под Коленото Плус Големина Макси Фустан

DEN 354.40

Достапно.

Повлечете го затворањето. Материјал : полиестер, полиестерска ткаенина има помала апсорпција на влага, лесна за перење и брзо сушење при носење и употреба, што е исклучително погодно.88" Ракав : 36. црни наметки и вечерни фустани коктел фустани за жени вечер виолетова бела чипка макси фустан боја за вратоврска за жени фустан со 3/4 ракави за жени фустан со фуакс за жени коктел фустан со долги ракави за жени обични летни памучни бели фустани за жени здраво ниски фустани со џебови за жени висок фустан за жени датум на вечера летни фустани за жени плус големина лимон летни фустани за жени со ракави плажа секојдневен. Информации за производот : Име На Стил : Директен фустан, Макси Фустан Целна Публика : женска сезона : Стил На Летен Врат : Должина На Тркалезниот Врат : Полу Ракав Тип На Ракав : Дезен Со Издувани Ракави : Цврста Должина : Под Стилот На Коленото : Бизнис Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.17" должина : 124см/48.18" Рамо : 41.37" Должина : 126см/49.34" Рамо : 35. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини на сликата на производот и изберете ја големината според Мерењето на Должината на бруст/облека.96" Должина : 132cm/51.45" ракав : 36см/14. Карактеристики : директен фустан, фустан со подуени ракави, фустан со половина ракав, фустан со влечење, бохо фустан, фустан до чај, лабав фустан, фустан во кариера, летен фустан, фустан со макси фустан, фустан на вратот на екипажот, монохроматски фустан, фустан со плус големина,. Важна Точка : Различната облека може да има разлики во големината.15" Ракав : 34,5 см/13,58" Должина : 118см/46,46" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 100см/39,37" Рамо : 34,5 См/13,58" Ракав : 35см/13,78" ДОЛЖИНА : 120см/47,24" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 105см/41.98" Должина : 122см/48.94% Полиестер, 6% вискоза. Миење Раце Само. Повод : Погоден За одмор, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно.82" Големина : Ххл Сад : 12 Велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 115см/45.02" Ракав : 35.61" ГОЛЕМИНА : хххл Сад : 14 Велика британија : 18 еу : 44 Биста : 120см/47.40" Рамо : 33.18" Ракав : 38cm/14.03" Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 110СМ/43. Добро За летна облека.31" РАМО : 36.

Детали

Избор на клиенти