Богатствата НА каролина ЦК7907ЛЦБ Ирски Териер Слатка Домашна Даска За Сечење Стакло Голема, Декоративна Табла За Сечење Калено Стакло И Табла За Сечкање Со Големи Д
Свеж

Богатствата НА каролина ЦК7907ЛЦБ Ирски Териер Слатка Домашна Даска За Сечење Стакло Голема, Декоративна Табла За Сечење Калено

DEN 569.28

Достапно.

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење. Кујнската даска за сечење прави одлична табла за леб, даска за сирење или послужавник за месо. Совршен за свадбен подарок, подарок за загревање на куќата или подарок за речиси секого. Отпорен на топлина, отпорен на кршење, нелизгачки стапала и практично нераскинлив! Кујна контра декор. Изработени од калено текстурирано стакло. Декоративни табли за Сечење за кујнски шалтер. Кујна сечење одбор Печатени Во сад стакло сечење одбор со дизајн во целосна боја. Површина заштеда калено стакло сечкање одбор. Кујна контра уметност од страна на нашите уметници. Стакло контра заштитник. Ирски териер подароци, ирски териер колекционерски предмети, Ирски Териер Сечкање Одбор. Големата Табла За Сечење Калено Стакло е отпорна на топлина и рачно миење Само оваа даска за сечкање е светла и шарена. Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени отпечатоци на уметници. Високи 15 инчи и долги 12 инчи, тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Отпорни на топлина, нелизгачки стапала и практично нераскинливи!.

Детали

Избор на клиенти