20 парчиња мешани модели дрвја, 3,54 инчи модел на обуки за архитектура Архитектура лажни дрвја за DIY занаети, градежен модел, проекти, шумски предели без основи, желез?
Свеж

20 парчиња мешани модели дрвја, 3,54 инчи модел на обуки за архитектура Архитектура лажни дрвја за DIY занаети, градежен модел,

DEN 3.00

Достапно.

Премиум материјали : Моделските дрвја се изработени од висок квалитет на пластичен материјал и метал, се состои од пластично стебло и зелени честички. Флексибилни, реални, убави и издржливи, може да се користат долго време. Топли совети : ќе има паѓање во прав за време на транспортот и употребата, но тоа нема да влијае на употребата и обликот на дрвото. Ве молиме, не заборавајте да не дозволите да се облече во облеката кога правите со вашиот Artcraft. Широка примена : Погодно за архитектонски модели, модели на табели со песок, училишни проекти, дрвја за воз, модели на играчки, распоред на сцена или декорација на микро пејзаж. Содржина на пакетот : 3,54 инчи/ 9см. Доцени со 20 парчиња модели дрвја во природно зелено, доволно количини на вештачки дрвја за додатоци за пејзаж DIY. Повеќе прилики : Постојат различен вид на дрвја во режимот, како што се дрвото на моделот на возот, дрвото на моделот на табелата со песок. Може да се користи како подарок за вашиот колега, пријател, соученици или семејство. Убава декорација за модел на маса со песок, модел на зграда, модел на воз, мини модел на пејзаж на отворено. Спецификации : Боја : природен зелен материјал : флексибилен пластичен и метал големина : приближно. 3,54 инчи/ 9см количина : 20 парчиња Пакет : Карактеристики на торбите : костум за модел на градење, модел на табела со песок, модел на воз, модел на играчки, распоред на сцена, материјали за декорација на пејзажи или украси за микроландсхафт, итн. Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило. Може да биде и подарок за вашите пријатели, колеги, соученици, итн. Тој е погоден за дома, канцелариски декор, како што се спална соба, полица за книги, работ на прозорецот итн. Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило. Топли совети : Немој да го влажни производот бидејќи не е водоотпорен, а изложеноста на вода ќе влијае на животот на производот. Може да има некои остатоци за време на испораката и процесот на производство во пакетот, тој е нормален и ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред купувањето. Овие модели дрвја се испраќаат во случајни бои (основната боја е зелена). Ако не сте добиле доволно количини, слободно контактирајте не. Список на пакување : дрво од 20 x модел.

Детали

Избор на клиенти