AOOF свинче сапун кутија сапун кутија симпатична не перфориран wallид монтирана чаша за вшмукување
Свеж

AOOF свинче сапун кутија сапун кутија симпатична не перфориран wallид монтирана чаша за вшмукување

DEN 2.00

Достапно.

Малите предмети исто така можат да бидат поставени и поудобно. Бањата игра плима и сместува добра глетка. Не го натопувајте сапунот во вода. Истурете го вишокот сапун за да спречите омекнување на сапунот. Исцедете потемелно и продолжете го услужниот живот на сапун. Боја : Зелена, сина, бела, розова материјал : ПП без разлика дали има корица : Ништо со чаша за вшмукување или не : да.

Детали

Избор на клиенти