Исцелување рачен рачен рачен рачен рачен сапун сапун со течен нараквица што може да се носи со силиконски силикон за деца возрасни патувања жолти
Свеж

Исцелување рачен рачен рачен рачен рачен сапун сапун со течен нараквица што може да се носи со силиконски силикон за деца возрасни

DEN 1569.60

Достапно.

Едноставно подигнете го капачето за полнење и вметнете го санитаторот за раце, лосион или производ по ваш избор во капакот за полнење на опсезите. Прави совршен подарок за себе и за најблиските. Оваа лента за рака е идеален за оние кои патуваат, работат во здравствена заштита, услужни индустрии и скоро за некој друг. Уникатен дизајн, погоден за повеќето маж, жена и деца што користат. Направено од високо квалитетни материјали, безбедни и издржливи. Опис Оваа ставка е поставен рачен сапун на сапуните, произведени со врвни материјали, така што може да ви служи многу години. Материјал со висок квалитет што може да обезбеди неговата издржливост и практичност. Совршено е за употреба на отворено. Одличен избор за подароци за пријатели.Фајтс-Материјал : Силикона-боја : жолта.-големина : 26.00x4.00x2.00cm 10.22x1.57x0.79in изработени од високо квалитетни материјали, безбедни и издржливи. -Оваа зглобот е идеално за оние кои патуваат, работат во здравствена заштита, услужни индустрии и скоро за некој друг.-Симплетно подигнете го капачето за полнење и вметнете рачен сапун, лосион или производ по ваш избор во капачето за полнење на групата. Подарок за себе и за најблиските.

Детали

Избор на клиенти