Холографски сјај за нокти сјајно кактус дрво пеперутка малку цвет стил на нокти, уметнички секвенци за 3Д додатоци за палење на партија Добавувач на партија -
Свеж

Холографски сјај за нокти сјајно кактус дрво пеперутка малку цвет стил на нокти, уметнички секвенци за 3Д додатоци за палење

DEN 0.33

Достапно.

Боја : 12glsxrz. Пакетот вклучува : 12 решетки/кутија за нокти. Тежина : 28g. Количина : 1 кутија. Големина : 12 решетки. Холографски сјај за нокти сјајно кактус дрво пеперутка малку цвеќе стил на нокти уметнички секвенци 3Д додатоци за снегулки на забави Снабдувач на декорација. Декорацијата за поврзување. , etc.Specifications : Category : Nail Art Decoration.Style : Cactus Tree Butterfly Little Flower Shape sequins Material : Shiny sequins Quantity : 12 Grids/box Package includes : 12 Grids/box of Nail sequins Item specifics : Weight : 28g Quantity : 1 Box Size : 12 Grids Model number : Глитерматеријал на ноктите : Пластика на парчиња парчиња : Еден Uni Torigin : Enderland Chinaitem Тип : Rhinestone & Decoration Color : Ласерско злато, сребро, сино, розово, портокалово, зеленоста : 3 D DIY Sequinsnail Art Совети за уметност : Слокови на нокти Флејкс Дискрипција : Кактус пеперутка Мала цветна форма за : Маникир педика Алатка за нокти/toesnail : Shinins на ноктите што сјаат.

Детали

Избор на клиенти