Тева Унисекс-Дете Оригинална Универзална Сандала
Свеж

Тева Унисекс-Дете Оригинална Универзална Сандала

DEN 1.67

Достапно.

100% Синтетички. Произведено во САД Или Увезено. Гумен ѓон. Брзо суво плетење направено од рециклирана пластика користејќи полиестерско предиво ШТО може да се следи, може да се потврди СО Унифи ја поддржува вашата нога и се спротивставува на злоупотреба, Повеќе точки на прилагодливост ви овозможуваат да бирате во апсолутно совршено вклопување, Универзален Стил на Врзување. Утилитарен стил сандала.

Детали

Избор на клиенти