Мери Мери Сафари Зебра Салфетки
Свеж

Мери Мери Сафари Зебра Салфетки

DEN 132.00

Достапно.

Овие Сафари Зебра салфетки ќе изгледаат апсолутно неверојатно на масата за забави. Совршен за забава со сафари, или за роденденско момче или девојка која сака диви животни. Вклучува 20 салфетки во овој неверојатен дизајн. Изработена од висококвалитетна издржлива хартија-идеална за користење на масата или за завиткување торта за забави. Дел од опсегот на материјали за сафари партија, достапен одделно. Салфетките се повеќе од само практичен предмет, тие додаваат прекрасен декоративен изглед на вашата маса за забави, па дури можат да одговараат и на вашата тема за забава. Имаме огромен избор на салфетки за забави, со брилијантни дизајни, бои, форми и големини. Сите тие се изработени од висококвалитетна хартија, со дополнителни украси како златна фолија и реси.

Детали

Избор на клиенти