Мепра АЗБ10И61105 Фантазија Овошје Вилушка – [Пакет од 24], Викуна Греј, 17.5, Нерѓосувачки Челик Машина За Миење Садови Безбедно Садови
Свеж

Мепра АЗБ10И61105 Фантазија Овошје Вилушка – [Пакет од 24], Викуна Греј, 17.5, Нерѓосувачки Челик Машина За Миење Садови Безбедно

DEN 1.67

Достапно.

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈНИ : Мепра е позната по иновациите во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери Како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ДОЖИВЕЈТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : колекцијата Луна рамен софтвер Од Мепра е дизајнирана од Џулио Јакети, со елегантни дизајни на брановидни рачки. Се возвишува преку генерации традиција, техника и фини материјали за миење садови. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : комплетот за прибор за јадење е направен со употреба на нерѓосувачки челик 18/10. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти од легирачките елементи и е многу силен. Материјалот останува непроменет од корозија и оксидација. ОВОШНА ВИЛУШКА МЕПРА : Достапна во комплет од 24, Оваа Овошна Вилушка е долга 17,5 см. Има рачка Во Сива Боја На Викуна и се користи за комплетирање на поставките на табелата. Го претпочитаат ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Достапно во комплет од 24, Оваа Овошна Вилушка е долга 17,5 см. Има рачка Во Сива Боја На Викуна и се користи за комплетирање на поставките на табелата. Го претпочитаат ресторани, хотели, кафулиња и банкети. Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација помеѓу бојата и софистицираноста. Дизајнирани Во Италија, комплетите За Прибор за Јадење се достапни во 28 бои и целиот сад е безбеден за миење садови. Прибор за Јадење мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови.

Детали

Избор на клиенти