НАСЛОВНА &засилувач; HOOPLA Елегантен Денот На Мајката Партија Материјали-Цветни И Метални Злато Хартија Во Облик На Срце Десерт Плочи И Љубов Пијалок Салфетки
Свеж

НАСЛОВНА &засилувач; HOOPLA Елегантен Денот На Мајката Партија Материјали-Цветни И Метални Злато Хартија Во Облик На Срце Десерт

DEN 2.00

Достапно.

Додадете го овој сет На Цветни И Метални Златни Чинии За Десерт Со Срце и Сакајте Салфетки на вашите маси за забави!. Одликувајќи се со цветни и метални златни плочи во облик на срце со розови "љубовни" салфетки и метални детали. Совршен за Денот На Мајката, тушеви за бебиња, пролетни и летни цветни тематски настани и приеми, чајни забави исто така!. Комплетот вклучува 16 хартиени чинии за десерт (7,25 инчи) и 16 салфетки за пијалоци (5 инчи). Додадете го овој сет На Цветни И Метални Златни Чинии За Десерт Со Срце и Сакајте Салфетки на вашите маси за забави!. Одликувајќи се со цветни и метални златни плочи во облик на срце со розови "љубовни" салфетки и метални детали. Совршен за Денот На Мајката, тушеви за бебиња, пролетни и летни цветни тематски настани и приеми, чајни забави исто така!. Комплетот вклучува 16 хартиени чинии за десерт (7,25 инчи) и 16 салфетки за пијалоци (5 инчи).

Детали

Избор на клиенти