Сет Садови ЗА Готвење ОД Нерѓосувачки Челик Вок Тава За Пржење Тава Тава Пароброд Нелеплив Кујнски Тенџере Сет Кујна Алатка
Свеж

Сет Садови ЗА Готвење ОД Нерѓосувачки Челик Вок Тава За Пржење Тава Тава Пароброд Нелеплив Кујнски Тенџере Сет Кујна Алатка

DEN 1.33

Достапно.

Разновидни Перформанси-Комплети Садови за Готвење За Сите Конфигурации На Кујната и Шпоретот. Удобна рачка, лесна за контрола,индукциски шпорет за одржување свежо. Излезот на пареа на капакот помага да се испушти топлината и ефикасно да се намали притисокот. 5-слој кастинг, интегрален калапи. Карактеристики Силен занитвам заеднички, напредна технологија за заварување, подобро корисничко искуство. Карактеристика : Разновидни Перформанси - Комплети Садови За Готвење За Сите Конфигурации Во Кујната И Шпоретот, удобна рачка, лесна за контрола, индукциски шпорет за одржување на излезот на свежа пареа на капакот помага да се испушти топлината и ефикасно да се ослободи притисокот од 5 слоеви, интегрално обликувањекарактеристики Силен спој на занитвам, напредна технологија на заварување, подобро корисничко искуствоматеријал : 304 нерѓосувачки челик вок + тава + пароброд вклучува : 1 комплет Тенџериња И Тави (Други Производи Не Се Вклучени)Совет : Ве Молиме Дозволете Мало Отстапување поради Рачно мерење.Поради разликите помеѓу мониторите, сликите може да не ги одразуваат вистинските бои на предметот. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Фрли рачка, нелеплива тава база, компатибилен со.

Детали

Избор на клиенти