Махза куки растенија, торба, палто, спална соба и канцеларија: тенџере, бања, 10 пакувања олово должни куки црни обликувани куки што висат закачалки куки за кујна
Свеж

Махза куки растенија, торба, палто, спална соба и канцеларија: тенџере, бања, 10 пакувања олово должни куки црни обликувани

DEN 3.00

Достапно.

- лесно да се исчисти и нема да ја оштети површината на идот. Pack Пакетот вклучува : 10 * црни куки. ▲ Малиот свиок на едниот крај убаво се вклопува, а другиот голем крај е чесен за држење предмети. ❃multi-намена и издржлива, може да се користи за разни : куки за алатки, куки за палто, куки за клучеви, куки за облека, куки за пешкири. - лесно да се исчисти и нема да ја оштети површината на идот. Pack Пакетот вклучува : 10 * црни куки. ▲ Малиот свиок на едниот крај убаво се вклопува, а другиот голем крај е чесен за држење предмети. ❃multi-намена и издржлива, може да се користи за разни : куки за алатки, куки за палто, куки за клучеви, куки за облека, куки за пешкири. Карактеристики : Погодно и издржливо ▲ S-куката е должина од 10 см и дебелина од 0,5 см ▲ Загргите должни куки се едноставно и брилијантно решение за складирање за да висат нешто во вашата кујна, плакарот, работилницата или гаражата каде што просторот е ограничен. Едноставно, обесете ги на решетката за тенџере, wallидни шини или полици. ▲ Изработено од метален челик со тешки метални; Најголема тежина на лежиштето : Скоро 11 lb / 5 kgload : 5kg (не е вклучено) -10kg (инклузивно) класификација на бои : кука во облик на црна кука со црна трол 10 см (10) тип на кука : кука.

Детали

Избор на клиенти