Зимски палта за мажи за мажи есен/зима на отворено мека школка од руно качулка со џеб Раширс модни јакни
Свеж

Зимски палта за мажи за мажи есен/зима на отворено мека школка од руно качулка со џеб Раширс модни јакни

DEN 3.33

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење. Јакни за мажи се спротивставуваат на абење и солза додека одржуваат топли, удобни со дневни активности во обичен и моден стил. Машки јакни со палта се карактеризираат со трајни, меки, топло. Одлично за секојдневно, работа, работа надвор, затворено, активно на отворено, пешачење, кампување, риболов, лов, искачување, возење велосипед. Совршен натпревар со џемпери, џемпери, дуксери, обични панталони, карго панталони, џемпери, фармерки во студени денови. Ве молиме, изберете 2-3 големини, бидејќи оваа големина на јакни работи мала. Descriptions : 1.The mens jackets coats are made to keep you warm for all day.2.Jackets for men features soft,warm,lightweight.3.Perfect match with your sweaters,sweatshirts,hoodies,casual pants,cargo pants,sweatpants, фармерки, итн. , Зима, пролет2.Гон : Мажи, Унисекс возрасен3.Казија : Дневно, формално, работно, атлетика, датуми, работа надвор, затворен, отворен4. Упатства за миење : Машинско миење, рачно washnotice : 1. Ве молиме, повикајте се на нашата табела за големина пред да нарачате , и ако сакате лабаво вклопување, можете да изберете 2-3 големини нагоре, благодарам! 2. Ве молиме, дозволете грешка во мерењето од 1-3 см, поради рачно мерење, локации и делот на ткаенините.3.Којлорот може да биде полесен или потемна, поради различниот приказ на компјутер, поради различни резолуции.

Детали

Избор на клиенти