киншо Пакет Кутија за Ручек бенто И Мини Сад За Закуски За Деца Жени | мал И Голем розов пакет 2 + Ранец За Девојки Со Кутија За Ручек, Слатки Ранци За Девојки Од 15 Инчи
Свеж

киншо Пакет Кутија за Ручек бенто И Мини Сад За Закуски За Деца Жени | мал И Голем розов пакет 2 + Ранец За Девојки Со Кутија

DEN 3.33

Достапно.

Целосни мерки : 15"х 11" х 7" кутија ЗА РУЧЕК СО ЛЕСЕН ПРИСТАП на дното е целосно изолирана и има мрежест џеб за држење пакет мраз или прибор. МОДЕРНА, ИЗДРЖЛИВА + ЕКОЛОШКА пластика е изолирана преку двојни ѕидови. 11" х 7" х 2,5 " големина ќе се одржи kinsho bento кутии. Веселиот дизајн ќе се истакне и ќе му олесни на вашето дете да го следи – а интегрираната кутија за ручек не значи повеќе заборавени ручеци на училиште или во автобус!. ИМЕНУВАН "НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ" Бенто Од Шекноуз Медиа! Лесните, порции прегради поддржуваат добро избалансирана исхрана. 11" х 7" х 2,5 " големина ќе се одржи kinsho bento кутии. Должината од 15 инчи (со прилагодливи ремени за растење со вашето дете) е одлична за повеќето деца од основно училиште. Не грижете се за тоа добивање свиткана-оди уживајте! Голем : 9 х 6,75 х 1,75". ДЕЛУКС РАНЕЦ СО ИНТЕГРАЛНА КУТИЈА за РУЧЕК детали погодни За Деца како шарени влечења со патент, удобна рачка со облога, дополнителна подлога за долниот дел на грбот и држач за шишиња со густа мрежа го прават ова задоволство за децата да го користат. ДЕЛУКС РАНЕЦ СО ИНТЕГРАЛНА КУТИЈА за РУЧЕК детали погодни За Деца како шарени влечења со патент, удобна рачка со облога, дополнителна подлога за долниот дел на грбот и држач за шишиња со густа мрежа го прават ова задоволство за децата да го користат. МОДЕРНА, ИЗДРЖЛИВА + ЕКОЛОШКА пластика е изолирана преку двојни ѕидови. Веселиот дизајн ќе се истакне и ќе му олесни на вашето дете да го следи – а интегрираната кутија за ручек не значи повеќе заборавени ручеци на училиште или во автобус!.

Детали

Избор на клиенти