Kliki Аниме Вети Neverland Ручек Торба Чанта Ручек Торба Еднократно Топлинска Изолација Преносни Анимација Ручек Кутија Погоден За Женски Машки И Женски Работа Училиште
Свеж

Kliki Аниме Вети Neverland Ручек Торба Чанта Ручек Торба Еднократно Топлинска Изолација Преносни Анимација Ручек Кутија Погоден

DEN 1.33

Достапно.

Совршена Големина : 8,5 "Lx 5" W X 8 " H Голем Капацитет Преклопен Едноставен И Лесен. Дајте Им Изненадување На Фановите На Аниме Сега!. Исклучителен И Стилски Дизајн : Торбата За Ручек За Повеќекратна Употреба Е Дизајнирана Со Аниме Печатење Шарени И Стилски. Совршена Големина : 8,5 "Lx 5" W X 8 " H Голем Капацитет Преклопен Едноставен И Лесен. Дизајн На Тоте Со Мазни Патенти Главен Џеб И Преден Џеб За Прибор Салфетки Клучеви Промени Картички И Многу Повеќе. Совршен Подарок : Унисекс Изолираната Торба За Ручек Прави Одличен Подарок За Љубителите На Манга Одлична Идеја За Подарок За Роденден Божиќни Нови Години Или Други Празнични Подароци.Опис На Материјалот : Торбата За Ручек Е Изработена Од Висококвалитетна Оксфордска Платно Водоотпорна Ткаенина, А Внатрешноста Е Изработена Од Изолациона И Отпорна На Удари Памучна Облога И Пева Слој Отпорен На Истекување, Кој Е Цврст И Издржлив, А Изолацијата Ја Одржува Храната Топла И Ладна Со Часови Подобрувајќи Ја Свежината И Вкусноста На Квалитетот На Храната. Исклучителен И Стилски Дизајн : Торбата За Ручек За Повеќекратна Употреба Е Дизајнирана Со Аниме Печатење Шарени И Стилски. Опис На Материјалот : Торбата За Ручек Е Изработена Од Висококвалитетна Оксфордска Платно Водоотпорна Ткаенина, А Внатрешноста Е Изработена Од Изолациона И Отпорна На Удари Памучна Облога И Пева Слој Отпорен На Истекување, Кој Е Цврст И Издржлив, А Изолацијата Ја Одржува Храната Топла И Ладна Со Часови Подобрувајќи Ја Свежината И Вкусноста На Квалитетот На Храната. Крајно Атрактивниот Стил Е Водоотпорен Отпорен На Влага И Отпорен На Абење И Лесен И Пренослив. Купете Со Доверба : Торбата За Ручек За Повеќекратна Употреба Е Преклоплива И Пренослива И Може Да Се Користи Како Торба За Ручек Термос Торба За Намирници За Пикник Или Торба За Купување Совршена За Работа И Активности На Отворено Слободно Време Патување Кампување Излети Ние Нудиме Висококвалитетни Изолирани Торби За Ручек За Да Ви Помогнеме Вам И На Вашето Семејство Да Уживате Во Здрави И Вкусни Оброци Во Секое Време Насекаде.

Детали

Избор на клиенти