Н / А Алатки Торба За Ручек Пренослив Фрижидер Изолирана Кутија За Ручек Дами Училиште Изолирана Кутија Торба Торба (Боја: Ц, Големина
Свеж

Н / А Алатки Торба За Ручек Пренослив Фрижидер Изолирана Кутија За Ручек Дами Училиште Изолирана Кутија Торба Торба (Боја: Ц,

DEN 240.00

Достапно.

Засилено шиење и метален патент за подолга употреба. Капацитет и компактен дизајн, доволно за ручек храна, пијалок, овошје или закуска. Компактниот дизајн ја прави оваа изолирана кутија за ручек многу погодна. Внатрешниот слој е водоотпорен материјал, не е лесен за гребење и натопување. Торбата за ручек може да се користи како торба за ручек, торба за пикник, торба за купување. Засилено шиење и метален патент за подолга употреба.Капацитет и компактен дизајн, доволно за ручек храна, пијалок, овошје или закуска.Компактниот дизајн ја прави оваа изолирана кутија за ручек многу погодна.Внатрешниот слој е водоотпорен материјал, не е лесен за гребење и натопување.Торбата за ручек може да се користи како торба за ручек, торба за пикник, торба за купување.Тип : 2 луѓе модел : ручек багдизајн : Дебела Алуминиумска Фолија : 28*18*16.5 См (11 х 7х 6,5 инчи)Тип На Затворање : Пренослива Торба За Ужина Со Патент/торби За Ручек Издржливи влошки за колена и лакти.

Детали

Избор на клиенти