Нов Мини Багер Песна Ролери/Дното Ролери ЗА КУБОТА U35S
Свеж

Нов Мини Багер Песна Ролери/Дното Ролери ЗА КУБОТА U35S

DEN 2.67

Достапно.

Ние сме производител. Одличен квалитет на услугата. Совршени соодветни модели. Испорака од Дхл или Федекс. Ве молиме забележете Дека не ја прифаќаме ставката врати Ако не можете да бидете сигурни дека предметот мерење, ве молиме контактирајте со нас. ФЛМ : дали професионалниот производител се фокусира на производство на резервни делови за подвозје за мини багер,тежок багер,дозер, повеќе од 16 години. Ова е за сосема нов Долен валјак што одговара на следниве модели НА КУБОТА Мини Багери : U35 S .Ние сме апликанти да ви примаме порака за двојно проверување на големини. Многу делови се наведени.

Детали

Избор на клиенти