50 парчиња/30 парчиња смола панк змија нокти привлечности 3 Колори змија дизајнер на шарми за маникир нокти уметнички украси Делови DIY додатоци -
Свеж

50 парчиња/30 парчиња смола панк змија нокти привлечности 3 Колори змија дизајнер на шарми за маникир нокти уметнички украси

DEN 2.67

Достапно.

Боја : 30 парчиња. и. Смола 3Д Аурора стил на нокти за змија. Користете по Aurora огледало во прав за нокти, многу трендовски и сјаен дизајн. Погоден за салон за нокти или домашна употреба. Боја : 30 парчиња. и. Смола 3Д Аурора стил на нокти за змија. Користете по Aurora огледало во прав за нокти, многу трендовски и сјаен дизајн. Погоден за салон за нокти или домашна употреба. 50 Pcs/30 Pcs Resin Punk Snake Nail Charms 3 Colors Snake Designer Charms For Manicure Nails Art Decorations Parts DIY Accessories Features : and Resin 3d aurora style nail art Snake decoration Use after aurora mirror nail powder, very trendy and shiny design Suitable for nail salon or home use Specifications : Item : 3 D snake nail decoration Material : Resin Color : Show Shape : snake Quantity : 50pcs/30pcs Item specifics : Size : l Weight : 30g Quantity : 50pcs/30pcs Size : 8*17mm Model number : Rhstoe Material : Acrylic Number of pieces : One Unit Origin : Mainland China Item type : Rhinestone & Decoration Name : Resin 8x17mm панк змија Nail Charmstype : Nail Rhinestones Feature1 : додатоци за нокти Feature2 : Додатоци за дизајн на маникир, Feature3 : Притиснете на ноктите на нокти4 : Nail Ornament Design : Snake Nail Charm Style : Punk Nail Art Art Jeweluze : За украси за украси на ноктите, украси за нокти : Господ : форма : Змија.

Детали

Избор на клиенти