Дизајн на нокти Дизајн на додатоци за нокти Фенси коњски очи сјајни рамни смола за вежбање креативен дизајн DIY додатоци за жени Организатор на Rhinestone
Свеж

Дизајн на нокти Дизајн на додатоци за нокти Фенси коњски очи сјајни рамни смола за вежбање креативен дизајн DIY додатоци за

DEN 1.33

Достапно.

【Различни украси】 Започнете ги сите ваши потреби за разни заслепувачки дизајни на Nailart. Мулти-насочен, тоа навистина ви дава убавина и декорација што ја сакате, што ве прави поелегантни и шармантни. 【Дневна употреба】 доволно опции за стилизирање за вашата секојдневна работа, излегување или други украсни цели. Можете да го замените и користите додека патувате или да работите. 【Орнамент за нокти】 Погоден за loversубители на маникир или уметност, погоден за почетници, можете да уживате во DIY забава со семејството и пријателите. Ве молиме, чувајте од деца под 3 години. 【Најдобар подарок】 Одличен подарок за семејство или пријатели, погоден за Божиќ, Нова Година, роденден, годишнина, Денот на вineубените, Денот на мајката и другите празници. Ова е прекрасен, убав, уникатен подарок за убавина што сите што го добиваат ќе го сакаат. Ноктите дизајнираат додатоци за нокти Фенси коњски очи сјајни рамни смола за вежбање креативен дизајн DIY додатоци за жени Rhinestone Organiserclor : Како што се прикажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи претходно Нарачување, благодарам!) Производот вклучува : 1 x додатоци за нокти (торба).

Детали

Избор на клиенти