Braskbloom 2000pcs 4mm смола рамен ринестон, езерото сина аб рамна смола смола ригистони за чаши, шишиња, гулаби, занаетчиска декорација, лабав сјај сјај дијамантски камен
Свеж

Braskbloom 2000pcs 4mm смола рамен ринестон, езерото сина аб рамна смола смола ригистони за чаши, шишиња, гулаби, занаетчиска

DEN 2.33

Достапно.

? Сјаен материјал : Rhinestones на Flatback се изработени од висококвалитетна смола наместо стакло. Овој Rhinestone Flatback треба да се користи со лепак. Големините се во милиметри. (Rhinestones од смола не може да биде фиксиран со топло). Секоја желе rhinestones сјае, додавајќи брилијантност и шарм на вашиот занает, повеќе идеи ве чекаат создавање. Те молам разбери : . Секоја желе rhinestones сјае, додавајќи брилијантност и шарм на вашиот занает, повеќе идеи ве чекаат создавање. Нанесете го лепилото на површината на предметот, а потоа ставете ги rhinestones на лепилото да се исуши.

Детали

Избор на клиенти