Детското Место бебе-девојчиња И Мали Девојчиња Врзуваат Преден Резервоар Топ 2 Пакет
Свеж

Детското Место бебе-девојчиња И Мали Девојчиња Врзуваат Преден Резервоар Топ 2 Пакет

DEN 3.00

Достапно.

60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. МОДЕН РЕЗЕРВОАР-најслаткиот резервоар за да ја одржува удобна и ладна. ТКАЕНИНА-Изработена од 60% памук/40% полиестерски дрес. ДИЗАЈН-2-пакет модни резервоари : 1 стил со треперење на ракави и печатење на пеперутка; 1 стил со вратоврска предна полите. МУЛТИПАК — 2-пакет модни блузи за резервоари го прави облекувањето забавно и лесно!. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци.

Детали

Избор на клиенти