Кожен човек Ltd сина рак појас
Свеж

Кожен човек Ltd сина рак појас

DEN 2.67

Достапно.

Ви благодариме што одвоивте време да го прочитате ова. И, да, тие се направени во Америка. Класичен стајлинг. Последниот бит мора да изгледа малку чудно, но кожа нема оддел за контрола на квалитетот. Среќни сме во нашата работа и имаме работно место што е топло, кооперативно и честопати исполнето со смеа. Користете ги само најдобрите компоненти : во нашиот случај месинг е од истата леарница што ги снабдува токите до Витон, тренер и Дони. повеќе од половина век прави ремени во мала фабрика во Нова Англија. Неодамна додадовме колку човечко години искуство имаме во нашата фабрика. Затемнета кожа од кожа од врвно зрно. Сето тоа е фрлено, рачно полирано до низок сјај и лакиран. Сина рак на каки мрежи. Ние не ве замолуваме да ги купите нашите производи затоа што тие се направени во Америка. Затворање на тока. Суво крпа чиста.

Детали

Избор на клиенти