Сплитер на црево Лесуми 2 пат, сплитер на црево за вода со удобна гумена долга рачка, сплитер на тапа, мек цврст двонасочен вентил за исклучување за градинарство на о
Свеж

Сплитер на црево Лесуми 2 пат, сплитер на црево за вода со удобна гумена долга рачка, сплитер на тапа, мек цврст двонасочен

DEN 159.84

Достапно.

Врската со тапа е опремена со 3 гумени дихтунзи за да се спречи истекување и ефикасно подобрување на ефикасноста на водата. Дизајн на доказ за протекување : Нов ажуриран длабока нишка и гумен прстен за крајна заштита од доказ за истекување. Бидејќи Splitteris е обложена со гума, совршено е цврсти раце лесно да го префрлат излезот на тапа и да ја свртат рачката без да ги кршите ноктите и да ги повредуваат прстите. Ве молиме, изберете ја точната големина на цревото. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе дадете се од себе за да ви обезбедиме задоволително решение. Меѓутоа, кога имате само 1 тапа што поддржува 1 црево, тешко е да се поддржат повеќе потреби во исто време. Едноставно извадете го постојното црево, заврткајте го на адаптерот и додадете две нови црева по потреба. Овие конектор за двојно црево само делуваат како нова „база“ за цревото. Белешки : . Кога времето ќе се излади, не заборавајте да го отстраните пренасочувачот на цревото од тапа.3/4 "US Standard Size : Our double hose connector can match any US faucet, use the LESUMI faucet splitter to easily convert the faucet into 2 high quality water sources, save the hassle of changing hoses back and forth, save your precious time, Нека вашиот градинарски живот е полесен. Дојдете пролет и лето, ако сакате да излезете надвор и да започнете да уживате во доброто време, но со тоа доаѓа градинарство, миење на вашиот автомобил, добивате малку калливо со вашето куче и да имате летна борба со вода со вашите деца. Лесен за инсталирање, стабилно и издржливо : Диспензерот за градинарско црево y е лесен за инсталирање, завртка и отстранување.

Детали

Избор на клиенти