Јокиве 60 Парчиња Месинг Шестоаголен Навој, Шестоаголен Растојание Со Женски И Машки Конец | Фиксирање На Матичната Плоча, Одлично За Електронските Индустрии
Свеж

Јокиве 60 Парчиња Месинг Шестоаголен Навој, Шестоаголен Растојание Со Женски И Машки Конец | Фиксирање На Матичната Плоча, Одлично

DEN 1360.00

Достапно.

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-дистанцерот со навој од месинг шестоаголник е погоден за индустрии како што се хардвер, електроника, осветлување, спортска опрема итн. Што ДОБИВАТЕ-пакетот доаѓа со 60 (+/-2%)парчиња месинг шестоаголен растојание со навој; Должина На Машки Конец : 6мм / 0,24-инчен; Должина На Женски Конец : 8мм / 0,31-инчен; Ширина На Шестоаголна Страна : 5,2 мм / 0,2-инчен; Големина На Конец : М3; Вкупна Должина : 14мм / 0,55-инчи; Нето Тежина : 69гр; Боја : Златен тон. ●СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ - овој шестоаголен растојание со навој е изработен од Месинг, што е отпорност на корозија, висока цврстина. ®СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН - овој дистанцер со навој од месинг шестоаголник има конец од машки и женски тип, кој е погоден за инсталација помеѓу плочката на ПХБ и машинската плоча. Ве Молиме ИМАЈТЕ предвид - обрнете внимание на тоа дали големината и моделот ги исполнуваат вашите барања пред да нарачате.

Детали

Избор на клиенти