WTIYHZU девојки лесен ранец на ранец обичен USB ранец Преносен лаптоп компјутерска торба Трајна торба за книги на тинејџери
Свеж

WTIYHZU девојки лесен ранец на ранец обичен USB ранец Преносен лаптоп компјутерска торба Трајна торба за книги на тинејџери

DEN 2.00

Достапно.

Материјал : Ранец изработен од издржлива и практична високо квалитетна најлон ткаенина, 100 % сосема нов и висок квалитет. Лесна тежина : Прилагодливи ленти со рамо за носење удобност. Голем капацитет : Ранецот има главен џеб, 2 странични џебови за шише, доволно пространи за држење на сите ваши потреби. Што добивате : 1 x ранец и 1 x мултифункционална торба за складирање. Најдобар подарок : Одлично за секојдневен ден користете модерни и супер кул, тоа е подарок за модни fansубители на жени, девојчиња, момчиња. Материјал : Ранец изработен од издржлива и практична високо квалитетна најлон ткаенина, 100 % сосема нов и висок квалитет. Лесна тежина : Прилагодливи ленти со рамо за носење удобност. Голем капацитет : Ранецот има главен џеб, 2 странични џебови за шише, доволно пространи за држење на сите ваши потреби. Што добивате : 1 x ранец и 1 x мултифункционална торба за складирање. Најдобар подарок : Одлично за секојдневен ден користете модерни и супер кул, тоа е подарок за модни fansубители на жени, девојчиња, момчиња. Овој ранец е за пакетот Cosplay Fans, вклучува : 1 x ранец и 1 x мултифункционални белешки за купување торби за складирање : - Вистинската боја на ранецот можеби е различна од сликата прикажана поради различниот екран на дисплеј или рефлектира светлина при снимање. - Грешка во мерката од 1-2 см е разумен опсег заради различни методи на мерење. - Ве молиме, ограничете ја тежината на оптоварувањето за да ја избегнете штетата предизвикана од преоптоварување. Карактеристики : - Главно направено со висок степен на траен материјал, класичен и рафинирање на дизајнот. - Задебелен дизајн на ленти за дишење, удобен за носење. - Многу дизајн на капацитет, повеќето од вашите дневни потреби можат да бидат натоварени. - Обичен лесен стил користејќи за : екскурзија, излегување, купување прозорци итн.

Детали

Избор на клиенти