ПИКНИК ВРЕМЕ Нхл Унисекс-Возрасни НХЛ ПТК Ранец Кулер
Свеж

ПИКНИК ВРЕМЕ Нхл Унисекс-Возрасни НХЛ ПТК Ранец Кулер

DEN 940.80

Достапно.

Увезени. ЛАДИЛНИК ЗА ПИКНИК-Ладилникот ЗА Ранец ПТХ од Онива, бренд За Време На Пикник, е мек едностран ладилник за патување со целосно изолиран, водоотпорен ентериер за да ги разладите сите ваши пијалоци и закуски. ПОДГОТВЕНА ЗАДНА ВРАТА - со бројни џебови за дополнително или изолирано складирање и изолиран главен дел за ладилник што содржи до 23 лименки, можете да спакувате се што ви треба во овој голем пренослив ладилник. ПОЛАДНА ТОРБА-Изработена од издржлив полиестер со обложени ремени со товарен кабел што се протега на надворешниот преден дел за да се обезбеди џемпер или крпа и прицврстувач за прицврстување на количките за голф. ДНЕВЕН РАНЕЦ ЗА ПЕШАЧЕЊЕ - Со Димензии на компактен 13,5 на 11 на 7 инчи, овој ранец е совршен лесен ладилник за кратки планинарења, излети за дестинации и големи авантури на плажа. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ Доживотно Гаранција-квалитет На Производот поддржан од Семејството На Брендови За Време На Пикник, семеен бизнис во Калифорнија. Овој нхл тим логиран ПТХ ранец кулер Од Време На Пикник располага со целосно изолирани, водоотпорни внатрешни лагер, така што може да се користи како храна и пијалаци торба, или сите околу активност пакет. Изработен од издржлив полиестер со поместени, прилагодливи ремени за ранци, ова поладно пакување е удобно и разноврсно. Има пет одделни џебови, товарен кабел монтиран напред за прицврстување крпа или џемпер и ремен за прицврстување што ќе го прицврсти на количка за голф. Овој поладен пакет зборува сам за себе, па затоа не е ни чудо што ГО етикетиравме ПТХ за "Екстремно Време За Пикник". Врши широк спектар на функции, може да складира предмети надвор од своите визуелни граници и го прави совршениот сеопфатен ранец поладен за луѓето во движење. Мери 12,5 на 11 на 7 инчи и прави одличен подарок за ентузијастот за хокеј. Поддржано Од Семејството На Брендови За Време На Пикник, ИЗГРАДЕНО ЗА Да ТРАЕ Доживотна Гаранција.

Детали

Избор на клиенти