Едрако Тежок Мрежен Ранец, Мрежест Ранец За Колеџ, Спорт, Патување, Плажа, Полутранспарентна Мрежеста Торба со Ремени Со Облоги
Свеж

Едрако Тежок Мрежен Ранец, Мрежест Ранец За Колеџ, Спорт, Патување, Плажа, Полутранспарентна Мрежеста Торба со Ремени Со Облоги

DEN 0.67

Достапно.

Издржлив и Лесен : Изработен од силен мрежест материјал, овој мрежест ранец е лесен и издржлив за носење материјали, опрема за пливање, работни датотеки или додатоци за патување. Погодност : Црна види преку ранец со решетката дизајн не додава тежина и е исклучително дише, што го прави лесно да се постигне во да го зграби она што ви треба. Удобен и Дише : мрежест грб што Дише плус сунѓерест дизајн на мека подлога за перничиња, овој мрежест ранец ви дава максимална поддршка за грбот. Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамената. Голем и Простран : LWH : 12 x 6 x 17 инчи, овој мрежест ранец со стандардна големина е доволно голем за да собере се што ви треба како тешки книги, кутии со моливи, шишиња со вода и други предмети. Повеќенаменска Употреба : можете да ја користите како мрежеста торба за плажа, колеџ, работа, библиотека, музеј, патување, паркови, пикник, риболов, пешачење, карневали итн., или чувајте спортска опрема за спорт во затворени простории или на отворено.

Детали

Избор на клиенти