Оспреј Таинствен Мал Ранец За Лаптоп, Хејбале Грин
Свеж

Оспреј Таинствен Мал Ранец За Лаптоп, Хејбале Грин

DEN 306.88

Достапно.

Голем ј-поштенски преден панел пристап до внатрешниот оддел. Поместен лаптоп и ракав за документи (одговара на повеќето лаптопи од 13 инчи). Преден панел со патент џеб без гребење и страничен џеб од шише со вода со низок профил. Внатрешна организација вклучувајќи мал џеб со патент и клип за клучеви. Брзо ослободување, алуминиумска безбедносна кука против кражба на ременот за рамо. Конструиран со рециклирана полиестерска ткаенина која е рафинирана на допир, но издржлива за секојдневно носење - изработена од 7,8 пластични шишиња. Спорт Тип : Отворен Начин На Живот. Таинствен Мал Ден. Овој целосно опремен секојдневен пакет ги содржи сите ваши најважни работи, без разлика дали патувате на работа или на училиште. Направено од Грс-Сертифициран и Сини Одобрени 100% Рециклиран Полиестер. Поместената лента за рамо го олеснува носењето на вашиот лаптоп во директен пристап со патент 13" ракав за лаптоп. Големиот двоен j-zip преден панел пристап до главниот оддел го олеснува пристапот до она што ви треба додека внатрешната организација ги одржува сите ваши помали предмети организирани.Таинствениот Мал Е конструиран со рециклирана полиестерска ткаенина која е рафинирана на допир, но издржлива за секојдневно носење - изработена од 7,8 пластични шишиња. Вкупните димензии за ова пакување се 15,35 H X 10,63 W X 6,69 D инчи кои обезбедуваат 10 литри простор. Без разлика каде одите, таинствената серија е поддржана од Сета Моќна Гаранција На Оспреј. Изработен според највисоките стандарди На Оспреј со издржливи сертифицирани рециклирани ткаенини, Таинствениот Мал Ден е наменет за живот во движење. Имате многу места за да бидете во еден ден и овој пакет е суштински придружник, без разлика дали го фаќате возот за работа или фаќате кафе со пријател. Одликувајќи се со широк отвор со патент; 13-инчен обложен лаптоп ракав; мек, ремен за дишење; и безбедносна кука за самозаклучување, така што вашата торба-и се што сте скриле внатре-не растат нозе.

Детали

Избор на клиенти